Priştine Eğtim Müşavirliği
BARTIN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ALIMI DUYURUSU!
Bartın Üniversitesi dünyanın dört bir yanından öğrenci kazandırmak amacıyla 2023-2024 akademik yılı için uluslararası öğrenci alımı ilanına çıkılmıştır. Başvurular 03-23 Temmuz 2023 tarihleri arasında https://w3.bartin.edu.tr/, https://iso.bartin.edu.tr ve https://prospective.bartin.edu.tr/ adresimizdeki duyurularda yer alan kılavuzdan elektronik ortamda alınmaktadır.![BARTIN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ALIMI DUYURUSU!](/meb_iys_dosyalar/2023_07/06170629_Untitled-1.jpg)