Priştine Eğtim Müşavirliği

Türkiye'nin en büyük festivali olan Bilim, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFEST, İstanbul'da T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye'nin en büyük festivali olan Bilim, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFEST, İstanbul'da T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye'nin en büyük festivali olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFEST, bugün İstanbul'da T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılımıyla gerçekleşti.

Bölgesel Kalkınma Bakanımız Sn. Fikrim DAMKA, Eğitim, Bilim, Teknoloji ve Yenilik Bakanı Sn. Arbërie NAGAVCİ ve T.C. Priştine Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Şerafettin TURAN bugün uzayın, havacılığın, teknolojinin, inovasyonun merkezi #TEKNOFEST'te katılım sağladılar. Programda T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile kısa bir görüşme gerçekleştirdiler. 

21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında 4.sü gerçekleşen, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde, önemli kurum ve kuruşlarla birlikte düzenlenen ve #MilliTeknolojiHamlesi'ni hedefleyen havacılık, uzay ve teknoloji festivali, bu yıl da büyük ilgi gördü.

Bilim ve teknoloji ile uzay, havacılık ve inovasyon alanlarında, güçlenen geleceğin Türkiye'sinin gururu #TEKNOFEST2021'de 74 paydaş,197 farklı etkinlik, hava tüneli, planetaryum ve çok daha fazlası sergilendi.

TEKNOFEST, gençlerin geleceğin teknolojileri üzerinde çalışmalarını desteklemek için roketten otonom sistemlere, yapay zekâdan sualtı sistemlerine kadar 35 farklı kategoride Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmalarını içeriyor.

#MilliTeknolojiHamlesi

Teknolojinin, bilimin, geleceğin ve yeni neslin kalbi #TEKNOFEST'te atıyor.!!

29-09-202129-09-202129-09-2021

Adres Rr. İmzot Nike Prela Nr 1/3 Ulpiane Prishtine, KOSOVA - 00 383 38 55 44 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.